Kontakta oss

Press- och kontaktinformationVeronica

Här hittar du pressinformation om oss samt kontaktuppgifter.

Lerbäcks Teater
Lerbäcks gästgivaregård
694 96 Åsbro

Tel 0583 – 404 02

E-post info@lerbacksteater.se

Organisationsnummer 556738-8474

Biljetter och bokningshantering

Tel 0583 – 404 02
Telefontid tisdag, onsdag, fredag 09:00 – 14:00, torsdag 13:00 – 18:00.

Övrig tid går det bra att lämna ett meddelande så återkommer vi så snart vi kan.

E-postadresser

Johan Gille, teaterchef, dramatiker, regissör & skådespelare
johan@lerbacksteater.se

Jenny Gille, teaterchef, scenograf, kostymör & skådespelare
jenny@lerbacksteater.se

Mathias Blad, skådespelare, internetansvarig
mathias@lerbacksteater.se

Ulrik Spjut, skådespelare, trycksaksansvarig
ulrik@lerbacksteater.se

Fredrik Andersson, skådespelare, fotografering
fredrik@lerbacksteater.se

Veronika Jonsson, administratör, bokningshantering
veronika@lerbacksteater.se

Olle Sörblom, kökschef
olle@lerbacksteater.se
Telefon 0700 – 25 58 81

/* */